1 / 7
Se prodava garnitura of Simpo
27.000 МКД
27.03.2023 11:11

Скопје Центар / Скопје

Se prodava Metropoliten garnitura - dvosed trosed i fotelja vo shtof kupeni od Simpo. Temno kafeava boja.

Dimenzii (sirina/dlabocina/visina):
Trosed: 220 x 98 x 86 cm
Dvosed: 180 x 98 x 86 cm
Fotelja: 96 x 98 x 86 cm

Momentalna cena so A-stof na garniturata vo Simpo e trosed- 28939 den, dvosed - 25072den, i foteljata-16715den.
Vkupno za trite dela e: 70726den.

Istata ja prodavam za 27000 den vo perfektna sostojba koristena nekolku godini.

Kontakt telefon 075656725

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

Oglasuvac
Потврден огласувач
075656725
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам