1 / 4
Avtobusi Mercedes Man Temsa setra
111.111 €
20.04.2022 20:26

Долнени / Прилеп

poveke vidovi na avtobus od 8sedista do 80sedista od 1997 god do 2012/2013 god po vas izbor imame sekakvi vidovi na avtobusi minibusi kombinja isto i vrsime prevoz vo zemjata i stranstvo 070703113

Категорија: Моторни Возила / Автобуси

Се продава од:

Sevgo
Потврден огласувач
070703113
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам