1 / 5
Masina za sadovi ( V-ZUG )
1 €
27.08.2022 20:32

Тетово / Тетово

Se prodava vgradena masina V- ZUG Svajcarksa V-ZUG Adora SL 55SLI
Ima izgorena del od elektronika,
( delot e na slika),

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Електроника

Се продава од:

Benny
Потврден огласувач
070389900
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам