1 / 3
Polo Clasic 1.9 sdi na delovi
111 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.08.2022 10:10

Куманово / Куманово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Polo

Година:

1998

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2021

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

Se prodavaat delovi za polo klasik 1.9sdi I seat Cordoba 1.9 tdi info.075-291-985

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

boki
Потврден огласувач
075291985
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам