1 / 10
PIAGGIO Beverly 300ei 2013
4.000 €
06.11.2022 17:25

Прилеп / Прилеп

Марка:

Piaggio

Вид:

Скутер

Година:

2013

Модел:

Beverly

Километри:

10000

✅ Se prodava Piaggio Beverly 300ccm 2013 godina vo odlicna sostojba, napraven kompleten servis, novi gumi Michelin spremna za naredna sezona
Mozna e zamena
Za kess 3700💶💶💶

☎️077791753

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

Давор
Потврден огласувач
077791753
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам