1 / 11
PEUGEOT 3008 1.6 BLUEHDI 100HP ACCESS
17.900 €
02.02.2023 10:19

Кочани / Кочани

Марка:

Peugeot

Модел:

3008

Година:

2017

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

73 kw / 99 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

ОПИС
Година:
2017
Марка:
PEUGEOT
Модел:
3008
Гориво:
ДИЗЕЛ
Мотор:
1.6 BLUEHDI 100HP
Менувач:
Рачен
Број на седишта:
5
Каросерија:
ЏИП
Километража:
150000
Надворешна боја:
Темно Сива
Шифра:
112040
17,900 €
ОПРЕМА
ABS
AirBag
ESP
Multimedia System
Припрема за Телефон
Централна Брава
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
КОЛОР Борд Компјутер
Кожен Волан
Команди на Волан
CRUISE Control
Климатроник
Спортски Седишта
LED Пакет
VIRTUAL DASHBOARD
КАМЕРА ЗА СООБРАЌАЈНИ ЗНАЦИ
ГЕНЕРАЛНИ ИНФОРМАЦИИ
ПРОИЗВЕДЕНА: 05/2017
● МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
● МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
● 2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
● КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
● ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
● УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU
🔴 ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ОВА ВОЗИЛО Е СЕУШТЕ ДОСТАПНО НА WWW.AUTOWELT.MK 🔴

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

AUTOWELT
Todosie Paunov 36
Потврден огласувач
078/203-200 076/699-999
Испрати Е-маил до огласувачот

NISSAN QASHQAI 1.5DCI 110HP BUSINESS EDITION

18200 €

PEUGEOT 3008 1.6 BLUEHDI 120HP EAT6 ACTIVE BUSINESS AUTOMATI

19800 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам