1 / 7
Logitech G533 gaming slusalki
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 09:17

Куманово / Куманово

Se prodavaat Gaming slusalki Logitech G533 so odlicen zvuk DTS Headphone:X for 7.1 surround sound, Pro-G™ audio drivers ,15-hour battery. Kon tel 077640908 ili na 078826005

Категорија: Компјутери / Геминг и Дотатоци за Геминг / Геминг - Слушалки , Headsets

Се продава / Можна е замена од:

xxxxxx
Потврден огласувач
071376....
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам