Stan vo strong centar na ruzveltova
По Договор
22.04.2022 23:01

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

2,5

Квадратура:

66 m²

Греење:

Централно

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Адреса:

Ruzveltova

Se prodava stan na ruzveltova so 66 kv I plus vizba 13 kv Cena po dogovor za dopolnitelni informacii samo na tel 077 849 730

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

b.a
Потврден огласувач
075362444.071367841
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам