Samsung A52s pred 2dena kupen
17.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.04.2022 09:43

Штип / Штип

Марка:

Samsung

Модел:

A52 s

Боја:

Black

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Ponudete zamena prednost iphone xs max kontakt viber

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава / Можна е замена од:

dragan
Потврден огласувач
078686102
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам