1 / 4
NOKTA JEOSONAR 3D METAL ZLATO DETEKTOR
1.700 €
24.09.2022 20:44

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

JEOSONAR PROFESIONALEN 3D RADAR
DLABOCINA DO 8M!!!
SOFISTICIRAN RADAR SO 100% PRECIZNOST I 3 RAZLICNI GOLEMINI NA SONDI

Категорија: Останато

Се продава од:

eMacedonia
Потврден огласувач
079277007
Испрати Е-маил до огласувачот

METAL Detektor lokator detector AKS

550 €

GP pointer metal detektor orgunal

1799 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам