1 / 8
stan
750 €
08.09.2022 14:17

Охрид / Охрид

Број на соби:

3

Квадратура:

64 m²

Греење:

Нема

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Pere Tosev

prodavam stan odlicen pogled na ezero za poveke informacii zvonete

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Blagojce
Потврден огласувач
076216036
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам