1 / 10
Avtobus Setra 315gthd
11.111.111 €
18.10.2022 00:33

Долнени / Прилеп

Setra 315gthd 1998god so 51 sediste vo odlicna sostojba 070703113

Категорија: Моторни Возила / Автобуси

Се продава од:

Sevgo
Потврден огласувач
070703113
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам