1 / 11
Avtobus Neoplan CityLiner
11.111.111 €
03.01.2023 20:12

Долнени / Прилеп

Neoplan Cityliner 2008god so 53sedista plateni davacki do registracija vo odlicna sostojba 070703113

Категорија: Моторни Возила / Автобуси

Се продава од:

Sevgo
Потврден огласувач
070703113
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам