1 / 3
prodavam emisi [palicnici]
1 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.05.2022 17:29

Прилеп / Прилеп

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

izrabotuvame klinci za drljachi ,emishi z[palicnici ] za plugovi; krimleri [setvopripremachi] vo povejke dimenzii i druga priklucna mehanizacija

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Се продава од:

Ljupcho
Потврден огласувач
078306434
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам