1 / 1
mSata 24GB SanDisk
300 МКД
Цената е фиксна
24.04.2022 15:07

Куманово / Куманово

Se prodava poloven mSata SSD disk SanDisk, ispraven, na nego ima instalirano Windows 10. Moze da se koristi na Laptop sto ima mSata ili pak so konvertor na Sata.

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Хард дискови

Се продава од:

Oglasi od Reklama
Потврден огласувач
070422308
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам