1 / 3
MSI GeForce RTX 3070 Ti GAMING X TRIO 8GB GDDR6
600 €
700 €
29.11.2022 09:53

Охрид / Охрид

MSI GeForce RTX 3070 Ti GAMING X TRIO 8GB GDDR6X

Grafickata e stavena vo kompjuter i ne e pomestena posle toa. Kako nova ne e voopsto maltretirana.
Odi so celosno pakovanje, garancija, fiskalna i site dodatoci.
Kupena vo Oktomvri, vkupna garancija ima 2 godini

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Графички картички и друго

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
078408668
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам