1 / 1
Ram memorija DDR2 (SODIMM)
200 МКД
Цената е фиксна
25.04.2022 04:27

Куманово / Куманово

Se prodavaat polovni ispravni ram memorii DDR2 (SODIMM)
1GB DDR2 Hynix ASint, Mustang 800Mhz - cena 200den
2GB DDR2 Hynix. Samsung 800Mhz - cena 250den

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / РАМ Меморија

Се продава од:

Oglasi od Reklama
Потврден огласувач
070422308
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам