1 / 12
BEKATON MONTAZA / БЕКАТОН МОНТАЖА
14 €
11.08.2022 06:04

Сопиште / Скопје

Вршиме професионална и квалитетна монтажа на сите видови на бекатон плочки.
Располагаме со целосна градежна механизација од машини за ископ, ваљаци и вибро плочи.
Работиме со долгогодишно искуство со над 15 години постоење проверено и докажно.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Занаетчиска дејност

Се продава од: Претпријатие

АН-БО ГРАДИНГ
Потврден огласувач
078344493
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам