1 / 1
Se prodava plac vo Cucer Чучер so markica za gradba
13 €
Цената е фиксна
11.09.2022 09:14

Чучер Сандево / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

2500 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac vo Cucer kaj crkvata sv. Trojca so pat do nego, struja i voda vo blizina, so pogled na grad Skopje na mirna i tivka lokacija, na 15 km od centarot na Skopje. Idealen za vikend kukja. Zemjisteto e zemjodelsko i gradezno so markica za gradba 36m2.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

kiko
Потврден огласувач
071391110
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам