1 / 8
HP Photosmart 6525 e-All-in-One Printer
800 МКД
05.06.2022 13:52

Куманово / Куманово

Испраќам по карго    

Se prodava HP 6525 printer malku koristen.Po zamena na crna boja ne printa crna boja i se pojavuva greska 0xc19a00013.Po otvoranje na kapakot za promena na boite pak se vraca u normala.Raboti na Wireless network odlicno i ima pristap http(Crome,Firefox i dr).
https://www.allprinters.my/HP-Deskjet-Ink-Advantage-6525-e-All-in-One-Printer

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Принтери / Ласерски

Се продава од:

oglas
Потврден огласувач
078406858
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам