1 / 5
bmw 730
5.500 €
18.08.2022 01:12

Дебарца / Охрид

Марка:

BMW

Модел:

730

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

160 kw / 218 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

bmw odlicno registrirsno cela godina m bandasi za poveke informacii javetese

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Blagojce
Потврден огласувач
076216036
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам