1 / 12
se izdava stan
250 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.07.2022 10:15

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

3,5

Квадратура:

90 m²

Греење:

Нема

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во куќа

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

1

Година на реновирање:

1

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

kaj GIMNAZIJATA

Se izdava nov stan odma nasproti Univerzalna sala kaj gimnazijata.Se izdava na pokratok ili podolg period vo zavinost od dogovorot.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

AGENCIJA HEPINES
Потврден огласувач
075317499
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам