1 / 2
Susara so kondenzator
449 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.08.2022 21:43

Сопиште / Скопје

Prodavam malku koristdna susara profesionalna MIELE inoks.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

Ljupco
Потврден огласувач
070255413
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам