1 / 5
Opel corsa 1.0 2002
1.990 €
16.06.2022 13:04

Прилеп / Прилеп

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

2002

Гориво:

Бензин

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

43 kw / 58 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

1.0 benzin
Odlicna sostojba
Registrirana do 30ti juli 2022
Klima ispravna
Elektricni stakla
Centralno so dalecinsko

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dimko
Потврден огласувач
071278502
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам