1 / 3
Odlicen Samsung J5 2017
4.500 МКД
05.07.2022 19:42

Штип / Штип

Марка:

Samsung

Модел:

J5

Боја:

Blue

Интерна меморија:

16 GB

РАМ меморија:

3 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

Prodavam odlicno socuvan Samsung J5 so kutija i polnac.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
070943421
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам