1 / 4
Fiat brava 1.2
1 €
17.01.2023 08:31

Прилеп / Прилеп

Марка:

Fiat

Модел:

Brava

Година:

2000

Гориво:

Бензин

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Bravata e vo vozna ispravna sostojba vredi da se vidi info okolu kolata na 078200523

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ace
Потврден огласувач
076501791
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам