1 / 12
Декоративен украсен бел камен
7 МКД
20.09.2022 20:22

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

💎💎Бел украсен камен по нај ниска цена!!!💎💎

*Цени на големо!!

*Се продава бел декоративен камен
*ПАКУВАНИ ВО ВРЕЌИЧКИ 20кг.
*20кг ВРЕЌА ~~150ден.~~
*7.5денари килограм
*Нарачки:075/956-335

🚚Достава низ цела Македонија!!!🚚
📍Прилеп

Категорија: Дом и Градина / Градина / Украси

Се продава од:

Antonio
Потврден огласувач
075 956 335
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам