1 / 8
Oprema za pekara kako nova(VITRINI,FRIZIDERI)
1 €
20.05.2022 13:00

Охрид / Охрид

*** 070 278 111 ****
Frizider za pijaloci vgraden

Frizider Beko
Frizider za odrzuvanje Peciva so Tri Koloni Golem
Frizider za pijaloci standard
Vitrini za pekara kako novi
**** 070 278 111 ***

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Храна, Готвење, Гастрономија

Се продава од: Претпријатие

Avangard Gradba
Потврден огласувач
070 216 424
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам