1 / 9
Se prodava VW Passat 2.0 TDI 110 ks 2010 god
1 €
23.06.2022 13:03

Прилеп / Прилеп

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava VW Passat 2.0 TDI 110 ks 2010god super zacuvan donesen so vozenje. Od oprema poseduva komandi na volan, board kompjuter, parking senzori, sistem za sledenje na pritisok vo gumi, elektricna racna kocnica, hill start assist, avtomacki svetla, auto hold system, euro kuka, dvozonski klimatronik, elektrika na site stakla i mnogu druga oprema. Cenata ne e fiksna Telefon za kontakt 075 508 503

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
075508503
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам