1 / 4
Memori vloski za koleno
599 МКД
22.09.2022 10:46

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Мемори влошки како заштитна опрема за колена за мажи, жени, растеглива, ултра дебела прилагодлива потпора за колена, совршена за дома, градина, работа, може да се користи и во вежби, како што се фитнес, јога, танц, возење велосипед, ролери и одбојка.

✅ Мемори влошките имаат меки слоеви на мемори пена што одговара на обликот на вашите колена и дебело јадро од густа пена за да се спречат остатоците или површинските неправилности да создаваат точки на притисок.
✅ Надворешната обвивка е најлон со облога од неопренови за водоотпорност.
✅ Една големина одговара за повеќето мажи и жени со прилагодлив ремен.
✅ Одличен идеален за работа на бетонски и дрвени подови, градежни работи, инсталации за подови и теписи, заварување, градинарство, чистење на подот, поправка на автомобили, домашни работи, сортирање товар и сл.
✅ Димензии: 48 x 21 x 15 cm.

🚛 Достава низ цела Македонија
📝 Facebook Page: 🟡 UST.mk 🟡

Категорија: Дом и Градина / Останато

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Dispenzer za Voda

399 МКД

Magneten Brisac

399 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам