1 / 1
MIJALNIK
1.500 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.04.2023 12:01

Охрид / Охрид

Димезии 80х60×15 см Отвори 36х33х15 см Vo odlicna sostojba.Lesen za montaza. Moznost za isporaka po brza posta.

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Останато

Се продава / Можна е замена од:

Огласувач
Потврден огласувач
071248235
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам