1 / 5
WI-FI NADVORESNA KAMERA( 1GODINA GARAANCIJA)
2.600 €
12.03.2023 17:56

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

НОВО!! Квалитетни WI-FI НАДВОРЕШНИ КАМЕРИ!
Лесно и брзо се инсталира.
Ротационна ја движите со мобилниот.
Аларм за движење, секое движење го регистрира и ви испорака порака на, телефон.
Отпорна на надворешни услови.
Идеална, за мониторинг, набљудување и снимање на вашиот двор, плац, гаража итн
И уште многу други опции.
Оваа камера можете да ја купите о нашата продавница близу градежен факултет.Повеке информации на 078 280 459

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Останато

Се продава од:

Deko
Потврден огласувач
078280459
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам