1 / 5
TRAKTOR IMT 539 DELUXE REGISTRIRAN
3.000 €
10.10.2022 17:47

Долнени / Прилеп

Traktor imt 539 deluxe so kompresor
Motor extra bez nikkvo duvajne kompletno ispraven svetla stopovi smigavci gumi dobri
Registriran so sobrajkajna dozvola

☎️ 071564310

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

Online
Потврден огласувач
072613086
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам