1 / 2
Mesto vo strog centar na Prilep od 360 kvadrati
250.000 €
Денес 00:09

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

1

Квадратура:

360 m²

Број на спратови:

Високо приземје

Греење:

Нема

Дворна површина:

80 m²

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Адреса:

Republikanska

Se prodava mesto vo strog centar na Prilep od 360 kvadrati so stara gradba so

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Goce
Потврден огласувач
070708209
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам