1 / 8
FORD TRANZIT CUSTOM - 2014 - TERMOKING - KAKO NOVI
9.500 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
20.06.2022 13:00

Прилеп / Прилеп

Топ состојба!!!
Не се увезени, имаме 2 исти.

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Gjorgji
Потврден огласувач
076403787
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам