1 / 9
VW Passat CC 2.0TDI
По Договор
25.06.2022 16:19

Кривогаштани / Прилеп

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

CC

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Ima panorama, kozen enterier, novi gumi, vossen 19". Vo ekstra sostojba e, servisiran i registriran.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Mende
Потврден огласувач
078451587
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам