1 / 4
Se prodava iPhone 11 64GB
430 €
Цената е фиксна
29.04.2022 12:39

Штип / Штип

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

iPhone 11

Боја:

Black

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Telefonot e top
So sosem mali grebnatinki od menenje na zastitni maski !
Momentalno so predno zastitno staklo - Anti-spy Privacy
Rabote face ID

=== Zamena samo za pari ===


077-430-511 dule

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

D.A
Потврден огласувач
070 xxx xxxx
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам