1 / 12
Vila Doris - Krusevo
1 €
17.11.2022 07:28

Крушево / Крушево

Состојба на предмет
Нов

➡️Вила Дорис е планинска куќичка која што Ви гарантира одличен одмор со релаксација и мир на максимално ниво. 😎 Доколку сакате утра во планина со неверојатен поглед опкружен со зеленило, прекрасна музика на птици и чист воздух, нашата Вила Дорис е полн погодок за Вас.‼️✔🌲🌿🕊
📍Вила Дорис е оддалечена 1.5км од центарот на градот и 1км од спомен куќата на Тоше.

👉Резервирајте и уживајте во секој момент во природата на магичното Крушево, а ние сме овде за да Ви го понудиме најдоброто❕🌟

Информации и резервации:
📲 075/483-700

Вилата располага со:
Сопствена кујна ✔
Сопствено 🚾 🚿✔
Wi-fi ✔
Кабелска ТВ 🖥 ✔
Паркинг 🚗 ✔

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Pero
Потврден огласувач
075483700
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам