1 / 1
Se prodava ekskluzivna masa masivna
150 €
25.11.2022 15:49

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Se prodavna ekskluzivna masa za salon, masivno drvo, dimenzii 170 na 110 cm, masata se pusta plus 50 cm.
Samo masa bez stolici

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Маси

Се продава од:

Martina
Потврден огласувач
078244931
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам