1 / 12
Mercedes sprinter 516 316
По Договор
Денес 13:29

Долнени / Прилеп

Mercedes-Benz SPRINTER 516 Maxii
516 4600kg
💥KLIMA💥
2011god euro 5
120kw 163ps
250iljadi pominati so servisna
Na 90km/h e blokiran
Maxi prostor za tovar 4.30 1.95visina
Tempomat
Navigacija
Kamera rikverc
Vozdusno sediste
El ogledala
El stakla
6gumi novi glanc
Orginal kuka
Salter menuvac
Se plateno do registracija na fizicko lice
Povekje inf
Moze da se atestira so B kategorija
070259551

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

suad
lazani
Потврден огласувач
070259551
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам