1 / 6
Graficki Kartici
1.290 €
Со вклучен ДДВ
1.350 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 13:00

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

34x karticki EVGA GeForce RTX 3090 FTW3 ULTRA GAMING, 24G-P5-3987-KR, 24GB GDDR6X

26x karticki Gigabyte GeForce RTX 3090 GAMING OC Graphics Card 24GB GDDR6X

Kontakt tel: 071262227

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Графички картички и друго

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
071262227
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам