1 / 1
Korektor za napon
150 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.08.2022 21:42

Сопиште / Скопје

Prodavam korektor za struja koregira nizok napon i obratno.
Tel 070255413 ljupco

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

Ljupco
Потврден огласувач
070255413
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам