1 / 7
Audi a5
По Договор
03.03.2023 21:11

Куманово / Куманово

Марка:

Audi

Модел:

A5

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

127 kw / 173 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Prodava se audi A5 2.0 170ks registrirano atest folii novi gume servis golem mal ss garanciju za 100.000km.
Povise inf.
078 344 468
078 344 468 MILOS/viber
075 484 893

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

x.x.x
Потврден огласувач
071232892
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам