1 / 10
Ukrasen bel siv crven kamen украсен бел сив црвен камен
10 МКД
17.06.2022 16:27

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Достава до дома 1 до 2 дена само 200-500денари...
декоративен камен за украсување на дворови саксии огради и др.мин нарачка 70 кг
.цената на каменот 1кг=10 денари.
..цената на мермерната ризла 1кг =7 ден .
инфо 077534500

Категорија: Останато

Се продава од:

Ukrasen dvor
Потврден огласувач
077534500
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам