1 / 1
DVE GUMI 195/60 R16 C
3.000 МКД
Цената е фиксна
31.10.2022 14:22

Прилеп / Прилеп

Тип на гуми:

Гуми за сите сезони

Ширина:

195

Висина:

60

Дијаметар:

16

Se prodavaat dve gumi 195/60 R16 C
Ista dimenzija razlicna marka
Ednata e nexen drugata e pirelli
Cena za dvete 50e najnisko

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
071 314 147
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам