1 / 7
Metal Detektor Nokta Makro Simplex 3m
1 €
Денес 10:10

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Detektor Nokta Makro Simplex 3m

Info tel 075 700 808

Категорија: Останато

Се продава од:

eMacedonia
Потврден огласувач
075700808
Испрати Е-маил до огласувачот

Metal zlato detektor detector nov 2m

11999 €

GP Pointer metal detektor orginal

1999 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам