1 / 2
DELOVI ZA MOTORNA PILA I MASINA ZA PERENJE
1 €
04.11.2022 19:06

Крива Паланка / Крива Паланка

delovi od masina za perenje alista GORENJE TIP PS 80.41 [MOTOR DEFEK]

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
070313571
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам