1 / 1
Атрактивен плац за градење
80 €
03.10.2022 10:00

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

455 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава плац во близина на градинката во населба Тризла. За плацот лоциран на ул. 11-ти Октомври бр. 139а, поседувам комплетна докумнентација, плацот има градежна маркица и платени комуналии.

Повеќе информации на телефон, секој ден после 17 часот:

Благоја 077 855 302
Влатко 075 224 516

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Iljo
Потврден огласувач
072205862
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам