1 / 3
Creva
1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.06.2022 14:01

Прилеп / Прилеп

Debelo crevo colovno 80 metra 30 denari metro . 3/4 crevo 170 metra 30 denari metro .Zvonete samo na 078 629 837 blaze

Категорија: Останато

Се продава од:

blaze
Потврден огласувач
078 629 837
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам