1 / 8
HUAWEI P20 Lite bez zabeleska KAKO NOV
По Договор
20.06.2022 17:41

Прилеп / Прилеп

Марка:

Huawei

Модел:

P 20 Lite

Боја:

Blue

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

5,5 - 5,9" инчи

Se prodava HUAWEI P20 LITE, plava boja.
Telefonot e bukvalno kako nov, malku koristen i bez nikakvo ostetuvanje, nema grebnatinki i se si funkcionira, kamera, fingerprint, senzori, baterija, se e odlicno bez problemi.

Telefonot si ima kutija, polnac, zastitna maska i novo neiskoristeno zastitno staklo, seto toa si sleduva so telefonot.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

ivan
Потврден огласувач
075 307 437
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам